Zaczarowany listopadowy dzień

opowiesc_wigilina_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

7 listopada…

Jest szary, chłodny dzień. My, czyli kl. 4, 5a, 5b, 6a oraz 6b wyruszamy wraz z opiekunami w kierunku Targówka i teatru Rampa, a tam…  cudowna, zaczarowana aura musicalu na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa, która zabiera nas do świata, gdzie pieniądze tracą swoją wartość.

Teatr Muzyczny TINTILO w przepiękny sposób daje nam poczuć ducha Świąt Bożego Narodzenia, ducha dobroczynności, współczucia i miłosierdzia. Dowiaduję się, że jedną z aktorek na scenie jest nasza koleżanka z klasy 7, Tola Twardowska. Ze szczególną uwagą patrzymy na jej piękną grę aktorską i artystyczne akrobacje na scenie. Jest to utalentowana dziewczyna i myślę, że jej się powiedzie aktorsko w życiu. Po spektaklu wręczamy jej kwiaty i obdarowujemy gromkimi brawami.

Uważam, pomysł wyjazdu do teatru był świetny, a sam spektakl – niesamowity.

Alicja Zmarzlińska, kl.5B

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *