Superszkoła szykuje się na swój 11. Finał WOŚP

[ A+ ] /[ A- ]

Jest taki jeden dzień w roku kiedy skrzynka pocztowa otwiera się sama, wylatuje z niej zgoda na utworzenie Sztabu WOŚP w Superszkole i serce swoim przyśpieszonym rytmem zapowiada, że od teraz zaczyna się okres absolutnie magiczny, okres kiedy wszystkim jest do siebie jeszcze bardziej po drodze i w końcu okres, w którym częścią tej czyniącej tyle dobra machiny chce być każdy.

Co bardzo ważne i co wynika z samej definicji finałów, zapraszamy do współtworzenia tego dnia absolutnie wszystkich chętnych 🙂

Już niedługo będziemy Wam serwować regularne doniesienia z frontu przygotowań do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️❤️❤️

Zgoda_na_zalozenie_Sztabu_small

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *