Tydzień Życzliwości i Tolerancji

wwwwwwwwwwwww

Już w przyszłym tygodniu (25-29 listopada 2019r.) Samorząd uczniowski Superszkoły wraz z opiekunami przyjrzy się narastającemu stopniowo problemowi internetowego hejtu, zapraszając wszystkich uczniów do poszerzenia horyzontów w tym aspekcie. Zaprosimy Was m.in. do Sali Gniewu gdzie będzie można bezpiecznie i nie szkodząc nikomu rozładować negatywne emocje i uspokoić skołatane sprawdzianami i kartkówkami serce.

Pokażemy Wam jak rozpoznać internetowego hejtera i powiemy jak reagować na hejt zarówno ten skierowany bezpośrednio do nas jak i ten którego jesteśmy świadkami. Co więcej, postaramy się zrozumieć co leży u podłoża hejtu i jak hejterów zrozumieć i spróbować przeciągnąć na jasną stronę mocy.

Swoistym preludium do naszej kampanii niech będą wybrane prace znanego satyryka i filozofa Pawła Kuczynskiego. Jego ilustracje poświęcone m.in. uzależnieniu od internetu kłują nas niezwykle cennymi obserwacjami.

Niektóre są śmieszne. Większość boleśnie prawdziwa…