Tydzień Życzliwości i Tolerancji

wwwwwwwwwwwww

[ A+ ] /[ A- ]

Już w przyszłym tygodniu (25-29 listopada 2019r.) Samorząd uczniowski Superszkoły wraz z opiekunami przyjrzy się narastającemu stopniowo problemowi internetowego hejtu, zapraszając wszystkich uczniów do poszerzenia horyzontów w tym aspekcie. Zaprosimy Was m.in. do Sali Gniewu gdzie będzie można bezpiecznie i nie szkodząc nikomu rozładować negatywne emocje i uspokoić skołatane sprawdzianami i kartkówkami serce.

Pokażemy Wam jak rozpoznać internetowego hejtera i powiemy jak reagować na hejt zarówno ten skierowany bezpośrednio do nas jak i ten którego jesteśmy świadkami. Co więcej, postaramy się zrozumieć co leży u podłoża hejtu i jak hejterów zrozumieć i spróbować przeciągnąć na jasną stronę mocy.

Swoistym preludium do naszej kampanii niech będą wybrane prace znanego satyryka i filozofa Pawła Kuczynskiego. Jego ilustracje poświęcone m.in. uzależnieniu od internetu kłują nas niezwykle cennymi obserwacjami.

Niektóre są śmieszne. Większość boleśnie prawdziwa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *