Drugie ważenie nakrętek

[ A+ ] /[ A- ]

Międzyklasowy konkurs „Zbieramy plastikowe nakrętki” – 2-gi punkt kontrolny.

We wtorek, 26 listopada 2019r. odbyło się w Superszkole drugie ważenie zebranych przez klasy nakrętek w ramach międzyklasowego konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”.

Bezstronna komisja odwiedziła wszystkie klasy, pobrała materiał dowodowy oraz dokonała drugiego ważenia plastikowych zbiorów. Łączna liczba zebranych nakrętek na dzień dzisiejszy jest wprost oszałamiająca i osiągnęła, uwaga! 336 kilogramów‼️

Zobaczcie jak uwijali się uczniowie poszczególnych klas i jak skutecznie zaangażowali całe rodziny, sąsiadów i znajomych w nasz konkurs. Przypominamy, że zgromadzone nakrętki zostaną przekazane „Stowarzyszeniu Dom Rodzina Człowiek”, zaś dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na zakup wózków inwalidzkich.

po_drugim_ważeniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *