Tydzień Życzliwości rozpoczęty!

[ A+ ] /[ A- ]

W piątek 22 listopada przedstawienie „Próba” rozpoczęło Tydzień Życzliwości w Superszkole. Przygotowała je Pani Anna Dzierżanowska ze swoim Kołem Teatralnym składającym się z uczniów klasy 3b i dwójki nowo pozyskanych uczennic z klasy 1a.

Spektakl był uwspółcześnioną wersją bajki Charlesa Perraulta „Wróżka”. Pokazywał, że dobre uczynki przynoszą pomoc potrzebującym, ale również dają ogromną satysfakcję i poszanowanie osobie, która je spełnia. Cały Zespół, pomimo trudności technicznych z mikrofonami, świetnie się zaprezentował. Należy przy tym wyróżnić aktorów, którzy grali główne role: Bartosza Senatora, Zosię Wiśniewską, Weronikę Dolecką, Janka Sorokę, Miłosza Kiełczewskiego, Natalię Brandyk, Maję Oleszczak oraz dwie uczennice kl. 1a Janinę Kordal oraz Natalię Matejuk. Z takim zespołem Pani Ania może udać się w tourne po innych szkołach Rembertowa i nie tylko 🙂

Wiktor Horbaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *