Orły Superszkoły w natarciu!

konstancin_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W miniony weekend (23-24 listopada 2019r.), nasze reprezentacje w poszczególnych grupach wiekowych wzięły się za piłkarskie bary w ramach Turnieju Piłkarskiego Odzyskania Niepodległości w Konstancinie.

Konkurencja była bardzo zacięta, nasi piłkarze pozostawili na boisku dużo zdrowia oraz kropli potu. Z prawdziwą przyjemnością i dumą donosimy, iż hartu i ducha walki nie zabrakło we wszystkich spotkaniach rozegranych przez naszych piłkarzy pod bacznym, a srogim okiem selekcjonera p. Damiana Rybackiego.

Rocznik 2011 i młodsi zajęli miejsce 6, rocznik 2010-09 zajął miejsce 8, rocznik 2008-07 zajął miejsce 4, zaś 2006-05 zabezpieczył 3 miejsce.

Dziękujemy serdecznie p. Jarkowi Rokicie, p. Oli Żelazo, p. Paulinie Wilk, p. Marcie Grondkowskiej, i p. Łukaszowi Bukowskiemu za zdjęcia oraz p. Marcie Skok za zdjęcia, a także filmik.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *