Sukcesy naszych pływaków w Grand Prix Łomianek

grand_prix_lomianki_2019_feat

14 grudnia 2019 r. na pływalni OSiR Łomianki odbyły się zawody pływackie w których wystartowało  15 uczniów naszej Szkoły.

Grupa młodsza: Michalina RYBACKA, Aleks WNOROWSKI, Jan MACHANEK, Paweł KMIECIŃSKI, Elena  DOLEGACZ, Nikodem  CHOIŃSKI, Bartek ZALEWSKI, Szymon SZULAKOWSKI, Bartosz MALEC.

Grupa starsza:  Kaja WAWINSKA, Aleksander ŻELAZO, Krzysztof ŻELAZO, Igor MACHANEK, Stanisław SKONIECKI, Michał BORKOWSKI.

Nasi pływacy zaprezentowali się fantastycznie, a potwierdzeniem tego są miejsca medalowe zarówno indywidualnie jak i w sztafecie:

1 miejsce na dystansie 25 metrów stylem dowolnym zajął Aleks WNOROWSKI,

2 miejsce na tym samym dystansie zajął Paweł KMIECIŃSKI

Sztafeta 4×25 m zajęła – 3 miejsce – /RYBACKA, WNOROWSKI, MACHANEK, KMIECIŃSKI/

Warto dodać, że dodatkowo w konkurencji rodzinnej naszą szkołę reprezentował Nikodem CHOIŃSKI i Karolina CHOINSKA.

Gratulujemy zarówno zawodnikom jak i kibicującym rodzicom.

Adam Matyja