Przygotowania do Kiermaszu Świątecznego idą pełną parą!

przygot_kiermaszu_2019_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Do czwartkowego Kiermaszu Świątecznego w zasadzie możemy już odliczać godziny…tymczasem za kulisami trwają gorączkowe przygotowania zmierzające ku temu, aby wystawiany asortyment był szeroki i kuszący.

Na zdjęciach widzimy p. Danutę Wyszyńską-Hałat – wychowawczynię szkrabów z klasy 2, która dodaje ozdobom swoich dzieci ostatnie szlify 🙂 Rada Rodziców z kolei ufundowała, zaś p. Marta Skok zaprojektowała i wyprodukowała limitowaną świąteczną edycję kubeczków z logo Superszkoły. Te białe kruki wśród kubków do kupienia będą za jedyne 25 zł!

Przypominamy, że te i inne cuda nabyć można podczas czwartkowego zebrania, już od godz. 17:00!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *