Łączność podczas finałów WOŚP

lacznosc_wosp_2020_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Każda machina jest tak dobra jak dobrze potrafią współpracować ze sobą jej tryby i trybiki. Nie inaczej jest z organizacją poszczególnych rembertowskich finałów WOŚP. Prawdziwi bohaterowie zazwyczaj stoją w cieniu, z dala od błysków fleszy, skupieni na swojej pracy i jak zawsze oddani jej bez reszty.

Począwszy od 19. Finału WOŚP, do swojej obecności przyzwyczaił nas Pan Marek S. Ruszczak ze swoimi współpracownikami rekrutującymi się spośród uczniów lub absolwentów Superszkoły. Co roku, wchodząc do naszego obiektu rzucała się w oczy stacja amatorska 3Z0WOSP, która na falach krótkich propagowała ideę Orkiestry poprzez łączności z korespondentami z Polski oraz Europy.

  • To dzięki ich staraniom, każdy zespół wolontariuszy korzysta z bezpośredniej łączności UKF ze stacją Sztabu #387 WOŚP zlokalizowaną w siedzibie Sztabu.
  • To dzięki nim, nasi wolontariusze kwestujący na ulicach mają poczucie większego bezpieczeństwa i pewności siebie będąc w stałym kontakcie z obsługą Sztabu.

Spotkacie ich także w niedzielę, 12 stycznia podczas 28. Finału WOŚP w Rembertowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *