Doniesienia sztabowe

w_fundacji_wosp_2020_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Leniwie i pochmurnie rozpoczynająca się sobota nie nastraja do entuzjastycznej pracy, tymczasem, w siedzibie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Mokotowie już od wczesnych godzin porannych pochłonięci byliśmy produkcją identyfikatorów dla naszych wolontariuszy. Proces wymaga skupienia i dokładności, w końcu chodzi o wielką sprawę!

Od wielu już lat cieszymy się wsparciem absolwentów, którzy w miarę zbliżania się kolejnego finału WOŚP aktywują się i chętnie angażują się w działalność sztabu. Jednym z nich, gotowym zerwać się w środku nocy, przewieźć towar po całej Polsce czy niestrudzenie co roku bić swoje własne rekordy zbiórek do puszki kwestarskiej jest Patryk Chrzanowski. Nie mogło go oczywiście zabraknąć dzisiaj w siedzibie Fundacji 🙂

Niezależnie od tego ile pieniędzy udaje nam się zbierać, pamiętajmy o tym, że angażowanie się w działalność Orkiestry sprawia, że jesteśmy lepszymi ludźmi na co dzień, że stajemy się bardziej empatyczni i wrażliwsi na potrzeby innych. Jest to wartość sama w sobie i trzeba ją pielęgnować ponad wszystko.

Spotkajmy się wszyscy 12 stycznia 2020r. w Sali Bankietowej Rembertów gdzie Superszkoła oraz Rembertów Bezpośrednio poprowadzą 28. Finał WOŚP w Rembertowie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *