Zapraszamy do udziału w Turnieju w Rummikuba!

Rummikub_fb_event_feat

[ A+ ] /[ A- ]

W dniu dzisiejszym odbyły się pierwsze świetlicowe przymiarki do Turnieju Rummikuba, który odbędzie się po feriach, w piątek 28 lutego w naszej szkole.

Niektórzy z Was doskonale znają tę grę, inni mniej, jednak niezależnie od zaawansowania, zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do do odwiedzenia świetlicy, aby skonfrontować swoje umiejętności gry w Rummikuba z innymi graczami. Warto wiedzieć, że przed turniejem, w szkolnej świetlicy spotkacie Panią Martę Skok, która wprowadzać Was będzie w arkana rozgrywki. Samorząd szkolny niecierpliwie przebiera nogami i czeka na Wasze zgłoszenia do turnieju.

Nie wahaj się, zgłoś się jeszcze dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *