Turniej Rummikuba przyciąga jak magnes!

Rummikub_2020_feat

[ A+ ] /[ A- ]

28 lutego 2020r. odbył się zapowiadany turniej Rummikuba. Jak widać świetlicowe „przymiarki”, w których pani Marta Skok wyjaśniała zasady tej fantastycznej strategicznej gry wykształciły grupę młodych jej  miłośników.

Najstarszym uczestnikiem była uczennica klasy 5. Dorota Jarzyna. Myślę, że warto przedstawić pozostałych uczestników tego pierwszego, mamy nadzieję, że nie ostatniego turnieju: Piotr Skok z kl. 1, Weronika Dolecka z kl. 3b, Ania Dolecka z kl. 2, Szymon Saks z kl. 1, Kacper Więcławski z kl. 1, Bartek Senator z kl. 3b, Arek Pauszek z kl. 3b, Hanna Auguścik z kl. 1, Luiza Kucharska z kl. 1, Adam Kunikowski z kl. 1, Aleks Wnorowski z kl. 4.

Całą imprezę znakomicie przygotowali nasi Samorządowcy w osobach Kaliny Moskal, Karoliny Jax, Krzysztofa Wilka, Marka Skoka i Mateusza Sawy. Z ich pomocą prowadziła ją nieoceniona pani Marta Skok. Po dwóch godzinach zmagań najlepszymi zawodnikami „Rummikuba” okazali się : Hania Auguścik, Dorota Jarzyna i Piotr Skok. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, tym bardziej, że otrzymali atrakcyjne nagrody. Widać to na załączonych zdjęciach.

Brawa za inicjatywę! W dobie wszechobecnych gier komputerowych, taka „staroświecka” forma umysłowej aktywności jest wszystkim, a w szczególności dzieciom bardzo potrzebna.

Wiktor Horbaczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *