100 pytań do Absolwentów

[ A+ ] /[ A- ]

Wieczór Absolwentów 2

Jest dla nas nieopisaną radością widzieć naszych absolwentów w drzwiach wejściowych Superszkoły. Wpadają do nas przejazdem, raz na krócej, raz na dłużej, czasem się po prostu uśmiechną i polecą dalej. Za każdym razem kiedy nas odwiedzają serca biją szybciej. Wspólnie wspominamy dawne czasy i z wielkim sentymentem słuchamy jak sobie dzisiaj radzą w życiu. To jest ten rodzaj więzi, który pozostaje w nas do końca życia.

Po zeszłorocznym Wieczorze Absolwenta wiemy doskonale jak bardzo pomogliście naszym uczniom w wyborze szkoły marzeń.

Drodzy Absolwenci, w tym roku także pragniemy Was ugościć w Cegiełce licząc na to, iż przyniesiecie ze sobą wiedzę bezcenną, daleko cenniejszą niż foldery szkół średnich i rankingi. Cenimy sobie bardzo Wasze wrażenia z wybranych przez Was szkół i cieszymy się widząc jak wielką inspiracją dla kończących Superszkołę możecie być.

Super Absolwenci, zapraszamy na spotkanie 100 pytań do Absolwentów! Przybywajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *