100 pytań do Absolwentów

Wieczór Absolwentów 2

Jest dla nas nieopisaną radością widzieć naszych absolwentów w drzwiach wejściowych Superszkoły. Wpadają do nas przejazdem, raz na krócej, raz na dłużej, czasem się po prostu uśmiechną i polecą dalej. Za każdym razem kiedy nas odwiedzają serca biją szybciej. Wspólnie wspominamy dawne czasy i z wielkim sentymentem słuchamy jak sobie dzisiaj radzą w życiu. To jest ten rodzaj więzi, który pozostaje w nas do końca życia.

Po zeszłorocznym Wieczorze Absolwenta wiemy doskonale jak bardzo pomogliście naszym uczniom w wyborze szkoły marzeń.

Drodzy Absolwenci, w tym roku także pragniemy Was ugościć w Cegiełce licząc na to, iż przyniesiecie ze sobą wiedzę bezcenną, daleko cenniejszą niż foldery szkół średnich i rankingi. Cenimy sobie bardzo Wasze wrażenia z wybranych przez Was szkół i cieszymy się widząc jak wielką inspiracją dla kończących Superszkołę możecie być.

Super Absolwenci, zapraszamy na spotkanie 100 pytań do Absolwentów! Przybywajcie!