Dzieci też martwią się epidemią – jak z nimi rozmawiać i wspierać?

little-boy_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Przymusowy pobyt w domu i wiadomości ze świata budzą niepokój zarówno w nas dorosłych, jak i w dzieciach. Poza zorganizowaniem dzieciom ciekawych zajęć w domu, powinniśmy zadbać o ich emocje i poczucie bezpieczeństwa, pomóc im zrozumieć całą tę sytuację. Co pomoże poradzić sobie z emocjami – dzieci i własnymi – podpowiadamy kilka sposobów.

Polecamy Państwa uwadze poniższy artykuł, który z powodzeniem może stanowić panaceum na obecną sytuacją tak dla rodziców jak i dzieci. Polecamy go tym goręcej, że jego autorką jest Pani Magda Malicka – pedagożka i nauczycielka terapii pedagogicznej w Superszkole! 🙂

Link do artykułu na Juniorowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *