Z chatbotem o Rotmistrzu Pileckim

chatbox

[ A+ ] /[ A- ]

Przedstawiamy Wam kolejny bardzo interesujący projekt jednego z naszych uczniów stworzony z myślą o Święcie Szkoły. Aleksander Kowalczuk z klasy 6a, bo o nim tu mowa, postanowił stworzyć bardzo praktyczną stronę, na której można bardzo wiele dowiedzieć się o przebiegu życia naszego patrona Witolda Pileckiego rozmawiając z… chatbotem.
 
Jeśli więc chcielibyście dowiedzieć się czegoś o życiorysie rotmistrza, wystarczy zadać pytanie i poczekać moment na odpowiedź. Ten interaktywny sposób obcowania ze spuścizną życiową naszego patrona jest niezwykle innowacyjny i z całą pewnością warto uciąć sobie pogawędkę z chatbotemKto wie, może kiedyś chatbot zaskoczy nas jako doskonały interlokutor z którym będziemy mogli poruszyć także inne kwestie? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *