Ku pokrzepieniu serc

[ A+ ] /[ A- ]

Drodzy Ósmoklasiści!

Wiemy, że bardzo martwicie się o to jak wypadniecie na egzaminach. Pamiętajcie jednak o tym, że jesteście stworzeni do robienia o wiele ważniejszych rzeczy w życiu. Niezależnie od wyników egzaminu, doceniamy Was i wiemy, że i tak podbijecie świat.

Ani egzamin ani zła ocena nie zniszczą Waszych marzeń i talentów. Egzaminy są ważne, ale nie są wszystkim. Oceny są istotne, ale Was nie definiują. Oceniając rybę pod kątem umiejętności wspinania się na drzewa, spędzi ona większość życia wierząc, że jest niewiele warta.

P.S. Powinniście jednak wiedzieć o istnieniu poskoczka mułowego 🐟, który de facto wspinać się potrafi 😊

Pamiętajcie, jesteśmy z Wami, nieważne jak wysoko się wespniecie!

Klasa_8_pocieszynka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *