e-zakończenie roku szkolnego

[ A+ ] /[ A- ]

Drodzy Uczniowie,

Co się zaczęło, należy doprowadzić do końca. Nie inaczej będzie z naszym naszpikowanym niespodziewanymi zdarzeniami rokiem szkolnym 2019/2020. e-Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, 26 czerwca na ZOOM’ie w dwóch etapach: najpierw spotkamy się w pokoju ogólnym z Panią Dyrektor i nauczycielami w grupach klas 1-3, 4-5 oraz 6-7, aby potem raz jeszcze, po raz ostatni spotkać się ze swoimi wychowawcami w ich pokojach. Linki do spotkania ogólnego i tego bardziej klimatycznego w obrębie własnej klasy znajdziecie w terminarzu Librusa.

Klasa 8 wyjątkowo (bo jest przecież wyjątkowa :)) e-Zakończenie roku będzie miała dzień wcześniej, czyli w czwartek, 25 czerwca.

Do zobaczenia!

e-zakończenie roku szkolnego (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *