Superszkoła kończy rok szkolny z tytułem EKO-SZKOŁY!

Eko-szkoła-tytuł2

[ A+ ] /[ A- ]

„EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.

Z ogromną dumą i przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, iż pod okiem naszego szkolnego koordynatora Pani Marzeny Pietruchy, Superszkoła spełniła wszystkie wymagania formalne, angażując się dogłębnie we wszystkie zaplanowane ekologiczne działania. W związku z tym uzyskaliśmy ogólnopolski tytuł „EKO-SZKOŁY 2022”!

Dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom realizującym projekt w minionym roku szkolnym.

Eko-szkoła-tytuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *