Superszkoła kończy rok szkolny z tytułem EKO-SZKOŁY!

eko_szkola_feat

[ A+ ] /[ A- ]

 

„EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.

Z ogromną dumą i przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, iż Superszkoła spełniła wszystkie wymagania formalne, angażując się bardzo we wszystkie zaplanowane ekologiczne działania. W związku z tym uzyskaliśmy ogólnopolski tytuł „EKO-SZKOŁY 2020”, zaś nasz szkolny koordynator wszystkich działań Pani Marzena Pietrucha otrzymała tytuł „PROMOTORA EKOLOGII 2020”!

Ten ogólnopolski projekcie, realizowany był w naszej szkole przez cały rok szkolny 2019/2020. Obejmował niezliczoną liczbę przedsięwzięć, które jednak udało się zliczyć i warto je sobie przypomnieć i odświeżyć w świadomości. Wszystkie działania i inicjatywy przeprowadzone przez naszych uczniów i nauczycieli pod czujnym okiem Pani Marzeny Pietruchy można prześledzić w Raporcie Końcowym Projektu Ekologicznego.

Polecamy także Waszej uwadze list gratulacyjny, którego wszyscy jesteście adresatami 😊.

Dziękując serdecznie za Wasze zaangażowanie w całoroczne wysiłki proekologiczne, gratulujemy serdecznie sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *