Nagrodzeni w konkursie na Święto Szkoły

swieto_szkoly_feat

Tegoroczne obchody Święta Szkoły musiały zostać przeniesione do świata wirtualnego. O dziwo, okazało się, że ta, skądinąd, niezbędna formuła, wcale nie okazała się być ograniczeniem dla naszych uczniów. Ku naszej ogromnej radości, jury konkursowe otrzymało całą masę prac wykonanych różnorodnymi technikami, które po prostu musiały zachwycić!

Jaki był cel konkursu? Ukazanie więzi uczniów z Superszkołą. Chcieliśmy dowiedzieć się czym de facto Superszkoła dla Was jest. Jakie macie skojarzenia myśląc o swojej szkole? Co nazwa „Superszkoła” przywodzi na myśl? Jak się wówczas czujecie?

Ocenialiśmy kreatywność, przekaz (ten powierzchniowy oraz ten między wierszami), a także dobór środków.

Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wszystkie nadesłane prace podziwiać można tutaj.