Wyniki egzaminu Ósmoklasisty 2021

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021

[ A+ ] /[ A- ]

Trwająca pandemia COVID-19 była i ciągle jest probierzem naszych umiejętności dostosowania się do nowych warunków, tak zdrowotnych, jak i społecznych oraz w końcu edukacyjnych. Nasi świeżo upieczeni absolwenci mieli nie lada orzech do zgryzienia szykując się do bardzo ważnego dla ich przyszłości Egzaminu Ósmoklasisty. Pozbawieni możliwości nabywania oraz powtarzania wiedzy w bezpośrednim kontakcie z nauczycielem oraz rówieśnikami, zmuszeni zostali do zintensyfikowania swojej pracy i wysiłków na cyfrowej niwie.

Tym bardziej cieszą nas niezmiernie wyniki Egzaminu Ósmoklasisty, który przeprowadzony został w tak trudnych dla nas wszystkich czasach.

Gratulując serdecznie naszym absolwentom ich osiągnięć, odsyłamy wszystkich do przestudiowania poniższych wykresów obrazujących jak nasi uczniowie plasowali się w kontekście Warszawy oraz całej Polski..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *