Upgrade Superszkoły w toku

lazienki_2_0_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Ostatnie dni wakacji, to dla większości osób ostatni dzwonek, aby odetchnąć na urlopie i naładować baterie na nowy rok szkolny. A tymczasem w Superszkole robota aż pali się w rękach na kilku prowadzonych równolegle frontach.
 
Dziś chcemy pokazać Wam realizację pierwszego z projektów, a mianowicie „Łazienki 2.0”. Pod tym kryptonimem kryje się ogrom pracy wykonanej wokół węzła sanitarnego szkoły. To co widać na zdjęciach, to jedynie folijka z cukierka, gros prac wykonanych zostało znacznie głębiej w instalacjach, aby żadne zdarzenie nie storpedowało ciągłości funkcjonowania jakże ważnych przyczółków szkolnego życia, czyli toalet.
 
Łazienki wykończone zostały w wysokim standardzie, przy wykorzystanie armatury uznanych w branży marek. Dzięki temu, posłużą nam wszystkim dłużej!
 
Stay tuned, niebawem kolejne niespodzianki! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *