Nie bądź świstakiem, nie owijaj w sreberka!

niebadzswiastakiem_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Drodzy Uczniowie! W przededniu Waszego powrotu do szkoły, ruszamy z ekologicznym turniejem międzyklasowym „Nie bądź świstakiem, nie owijaj w sreberka”.
 
Zastanówcie się jak można ekologicznie i w trosce o naszą planetę stworzyć okładki na podręczniki i zeszyty tak, aby nie dokładać się do globalnego plastikowego śmieciowiska. Rozejrzyjcie się dookoła, może wpadnie Wam w oko porzucona po zakupach papierowa torebka, której nikt już nie używa, może świetnie się nada, aby tchnąć w nią drugie życie 🙂 W naszym trwającym do 10 września turnieju, wygrać można na 2 sposoby:
.
  • Kategoria klasowa: wygrywa ta klasa, która owinie ekologicznie większą liczbę podręczników.
  • Kategoria indywidualna: wygrywa ta osoba, która zaprojektuje najciekawszą niesreberkową owijkę.
Dla inspiracji, załączamy kilka przykładów jak taka okładka mogłaby wyglądać. Z wielką ciekawością oczekujemy na wytwory Waszej niczym nieograniczonej wyobraźni oraz sprawnych rąk. Niechaj ekologiczne igrzyska pod patronatem świstaka się rozpoczną!
 .
niebadzswiastakiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *