Pomóżmy Michasiowi Boguckiemu!

[ A+ ] /[ A- ]

Drodzy Rodzice, zapewne wszyscy pamiętacie naszą koleżankę, nauczycielkę nauczania początkowego, panią Krysię Bogucką, która wychowała kilka roczników naszych uczniów. W tej chwili pani Krysia, a właściwie jej bratanek Michaś, potrzebuje naszej i Państwa pomocy. Michał 1 września skończy 11 miesięcy. Jest chory na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba śmiertelna. Jedynym dla niego ratunkiem jest tzw. terapia genowa.
.
Lek, który może pomóc dziecku, kosztuje niewyobrażalnie dużo – ponad 9 mln złotych i musi być podany przed ukończeniem przez dziecko drugiego roku życia. W rodzinnych stronach chłopca lawinowo ludzie ruszyli z pomocą organizując przeróżne akcje, pikniki, zbiórki pieniędzy itp., ale sami nie dadzą rady. Tu musi pomóc cała Polska. A my szczególnie czujemy się do tego zobowiązani przez pamięć o sercu, które pani Krysia dawała naszym dzieciom. Odpowiedzmy tym samym – sercem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Michasiowi.
.
Trwa zbiórka pieniędzy na stronie Fundacji Siepomaga.pl. Oprócz tego na fb trwa akcja licytacyjna. Włączmy się w nią oferując różne przedmioty czy usługi na licytacje bądź licytując to, co wystawili inni. Kochani rodzice, wiemy, że macie wielkie serca i na pewno nie zostaniecie obojętni. W szkole będzie stała puszka, do której też można wrzucać pieniądze. Dziękujemy Wam za pomoc w imieniu pani Krysi, rodziców Michasia i własnym.
Oto linki do pomocy:
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *