Multimedialny koncert na 16 monitorów SMART

121093827_255855345855590_6631918526256746008_n

[ A+ ] /[ A- ]

Od kiedy monitory multimedialne SMART trafiły pod superszkolne strzechy, kadra nauczycielska wynosi swoje umiejętności teleinformatyczne na kolejne poziomy, wszystko po to, aby dostarczyć uczniom content skrojony na miarę potrzeb edukacyjnych XXI wieku. Dziś monitory SMART na stałe goszczą na wszystkich zajęciach, serwując zdywersyfikowane bodźce tak naszym żakom jak i pedagogom.
.
W myśl zasady, że jeden obraz zastąpić może tysiąc słów, chcemy Was dzisiaj zaprosić na wycieczkę dookoła naszej szkoły. To co widać na poniższych zdjęciach, zadziało się praktycznie symultanicznie na jednej lekcji. Ot, taki wycinek dnia na wielu edukacyjnych frontach. Ot, dzień jak co dzień.
 .
Szczególną uwagę prosimy zwrócić na lekcję historii z Panem Pawłem Kimulą, którą poprowadził dziś z domu widząc i słysząc wszystko to co działo się w jednej z klas. Było to możliwe dzięki naszym ustawicznym staraniom, aby nabywana przez nas technologia nadążała za naszymi wygórowanymi potrzebami 😊
.
Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nasze szkolne zdigitalizowane aktywności nie stoją w opozycji do wartości tak uniwersalnych i ponadczasowych jak przyjemność obcowania z prawdziwą papierową książką. Na zdjęciach widać bowiem godzinę wychowawczą jedną z klas, która przyłapana została na niczym nieskrępowanym czytaniu książek, ot tak, po prostu w swoim książkowym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *