Upamiętnienie 76. rocznicy Powstania Warszawskiego po nowemu

Szkolny reżim sanitarny kładzie się cieniem na wiele aspektów życia Superszkoły. Tym razem dotknął organizacji apelu okolicznościowego z okazji 76. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Jak się jednak okazało, z każdej opresji da się wyjść obronną ręką. Pani Maria d’Erceville wraz z Panem Pawłem Kimulą zarejestrowali indywidualne występy uczniów zaś nieoceniony Szczepan Krawczyk z klasy 7a niezwykle zręcznie wszystko zmontował, dzięki czemu na czwartkowej godzinie wychowawczej klasy mogły w zaciszu swoich izb lekcyjnych oddać się refleksji oglądając materiał filmowy na monitorach interaktywnych SMART.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia owoców pracy nauczycieli oraz ich uczniów. Poniżej znajdziecie apel w wersji dla klas 4-5 oraz 6-8.