Upamiętnienie 76. rocznicy Powstania Warszawskiego po nowemu

[ A+ ] /[ A- ]

Szkolny reżim sanitarny kładzie się cieniem na wiele aspektów życia Superszkoły. Tym razem dotknął organizacji apelu okolicznościowego z okazji 76. rocznicy Powstania Warszawskiego.
 
Jak się jednak okazało, z każdej opresji da się wyjść obronną ręką. Pani Maria d’Erceville wraz z Panem Pawłem Kimulą zarejestrowali indywidualne występy uczniów zaś nieoceniony Szczepan Krawczyk z klasy 7a niezwykle zręcznie wszystko zmontował, dzięki czemu na czwartkowej godzinie wychowawczej klasy mogły w zaciszu swoich izb lekcyjnych oddać się refleksji oglądając materiał filmowy na monitorach interaktywnych SMART.
 
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia owoców pracy nauczycieli oraz ich uczniów. Poniżej znajdziecie apel w wersji dla klas 4-5 oraz 6-8.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *