Ślubowanie Super Pierwszaków

[ A+ ] /[ A- ]

13 października 2022r., w siedzibie Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy przy ul. Gawędziarzy 8, Pierwszaki z klas 1a i 1b dołączyły do braci uczniowskiej Superszkoły w pełni tego słowa znaczeniu.

Podniosłość tej chwili poznać można było po wyraźnym poruszeniu na twarzach naszych najmłodszych uczniów. Skupieni i przejęci, w towarzystwie swoich pań wychowawczyń, zostali mianowani na uczniów naszej szkoły przez Panią Dyrektor Małgorzatę Mojsak.

Mamy nadzieję, że nieobecnym podczas ślubowania swoich pociech rodzicom ułatwimy choć częściowo odczucie podniosłości tej chwili, zapraszając do obejrzenia poniższego filmu 🙂

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *