Ślubowanie uczniów klasy 1b

12

[ A+ ] /[ A- ]

Dnia 15.10.2020r. nasi najmłodsi uroczyście wstąpili w szeregi szkolnej społeczności. Dla klasy 1b był to bardzo ważny dzień. Po uroczystym ślubowaniu zostali pasowani na uczniów ręką samej Pani Dyrektor. Przy okazji mogli zaprezentować swoje wokalne i recytatorskie umiejętności a także pośmiać się z artystycznego programu, który przygotowali dla nich starsi koledzy z 4b.
 ,
To pasowanie, chociaż inne niż wszystkie i realizowane w trudnych pandemicznych warunkach, bez możliwości udziału rodziców i kolegów z klas 2 i 3, okazało się jednak bardzo udanym przedsięwzięciem.
 .
Dzięki operatorskim umiejętnościom Pana Krzysztofa Żwirka naszą szkolną uroczystość możemy oglądać na filmiku. Zapraszam więc serdecznie do oglądania. Chciałam też bardzo serdecznie podziękować wszystkim, bez których pasowania, ani filmiku by nie było – Panu Romanowi Szlaużysowi za przygotowanie muzyczne piosenek, dużej , zmotywowanej grupie ochotników z klasy 4b, za udział w części artystycznej i za poprowadzenie uroczystości. Dziękuję też Pani Dyrektor za wprowadzenie pierwszoklasistów w społeczność szkolną i Panu Krzysztofowi Żwirkowi za realizację filmu.

Ale przede wszystkim, dziękuję mojej wspaniałej klasie 1b. Spisaliście się na medal. Jestem z Was bardzo dumna!
.
Anna Dzierżanowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *