Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

123403423_3342089465899172_9205961868758537819_n

[ A+ ] /[ A- ]

Konkurs plastyczny na ilustrację do wybranej książki dla klas 1-3 został rozstrzygnięty. Jury w składzie p. Ewa Gwardys i p. Irena Kietlińska-Brewko doceniło wkład dzieci w wykonanie prac i postanowiło nagrodzić wszystkie prace. I tak:
.
I miejsce
Kl. 3 – Pola Pawińska
Kl. 2 – Ignacy Węcławski
Kl. 1 – Antoni Salamoński i Antoni Wysocki
.
II miejsce
Kl. 2 – Natalia Pilarska
Kl. 1 – Antoni Czajka, Ewa Jasek, Maria Czarnocka, Franciszek Saganowski i Hanna Piechal
.
III miejsce
Kl. 2 – Joanna Sołtan i Tadeusz Brandyk
Kl. 1 – Alicja Jagielska, Jakub Orciuch, Karolina Turolska i Ksawery Zarychta

.Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, szczególnie uczniom klas pierwszych, którzy z zapałem podeszli do dzieła. Gratulacje! Wszyscy otrzymają nagrody. Musicie tylko cierpliwie na nie poczekać 🙂
.
Uwaga uczniowie kl. 4-8!
.
Nie wpłynęła żadna praca od uczniów kl. 4 na ilustrację oraz z kl. 5-8 na „Komiks do wybranej książki”. Być może wynika to z tego, że klasy te przeszły na zdalne nauczanie i nie miały możliwości złożenia swoich prac. Dlatego przedłużam im termin składania prac do 16 listopada. Wykonajcie prace, zróbcie im zdjęcie i prześlijcie je do mnie na adres: biblioteka@superszkola.pl
.
Irena Kietlińska-Brewko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *