1. punkt kontrolny w konkursie „Zbieramy plastikowe nakrętki”

[ A+ ] /[ A- ]

W czwartek, 5 listopada 2020r. odbyło się w Superszkole pierwsze ważenie zebranych przez klasy nakrętek w ramach 2. edycji międzyklasowego konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”.

Bezstronna komisja odwiedziła wszystkie klasy, pobrała materiał dowodowy oraz dokonała ważenia plastikowych zbiorów. Łączna liczba zebranych nakrętek na dzień dzisiejszy jest oszałamiająca i sięga uwaga! 83,2 kilogramów‼️

Zobaczcie jak uwijali się uczniowie poszczególnych klas i jak skutecznie zaangażowali całe rodziny, sąsiadów i znajomych w nasz konkurs. Przypominamy, że zgromadzone nakrętki zostaną przekazane na rzecz zbiórki Michaś Bogucki walczy z SMA licytacje.

1_wazenie_nakretek_2_edycja_konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *