Dobre wieści dla wszystkoczytających i książkiubóstwiających moli książkowych!

[ A+ ] /[ A- ]

Dla tych z Was, którzy absolutnie nie wyobrażają sobie życia bez odwiedzin biblioteki szkolnej i zabezpieczenia kolejnego fascynującego tytułu, uruchamiamy dyżury biblioteczne we wtorki i czwartki w godz. 14:00-16:00.
 
Do szkoły przychodzimy pojedynczo po uprzednim zapowiedzeniu swojego przybycia w wiadomości na Librusie wysłanej do p. Irenki Kietlińskiej-Brewko. Podczas Waszego polowania na pachnące książki obowiązuje prawdziwy strój myśliwego, czyli maseczka założona dla niepoznaki. Tak o wiele łatwiej  wyłowicie białego kruka! 🙂
 
Sami zobaczcie ile ciekawych pozycji książkowych na Was czeka, a to jest tylko fragment nowego księgozbioru 🙂 
.
dyzury_biblioteczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *