Mikołajek dla Michasia

[ A+ ] /[ A- ]

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice,
Zbliżają się Mikołajki. Co roku z tej okazji wymienialiście się wzajemnie upominkami. W tym roku będzie to niemożliwe, ponieważ uczymy się zdalnie i nie ma możliwości spotkania się ze sobą.
.
Pomyśleliśmy więc, że w tym roku możemy ten dzień uczcić nieco inaczej. Kwotę, którą przeznaczylibyście na upominek dla koleżanki czy kolegi wpłaćcie do skarbonki zamieszczonej poniżej i zróbcie WIELKI MIKOŁAJKOWY UPOMINEK DLA MICHASIA.
.
.
Dla Was to jest tylko kolejna zabawka, gadżet, książka, coś, co sprawia Wam przyjemność, a dla Michasia to kwestia być albo nie być. Zostało mu coraz mniej czasu, bo może przybrać na wadze tylko 2 kilogramy, aby można było podać mu najdroższy lek świata, który jeszcze podrożał o 660 tys. To znaczy, że trzeba zebrać ponad 10 milionów złotych. Tak jak pięknie wsparliście Michasia z okazji Dnia Nauczyciela, tak samo liczymy na Was i teraz. Wiemy, że nie zawiedziecie.
Dziękujemy Wam w imieniu rodziców Michałka i własnym.
.
003_2

.
Irena Kietlińska-Brewko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *