Zdalni zwyczajni niezwyczajni

IMG_20201118_140625

[ A+ ] /[ A- ]

Z perspektywy ucznia Superszkoły, Cegiełka zamknęła swe podwoje, a w korytarzach słychać tylko przebrzmiałe echa dawnej, gromkiej od głosów dzieci świetności. Otóż nic bardziej mylnego!
 
Cała kadra Superszkoły dokłada wszelkich starań, aby zoptymalizować proces zdalnego nauczania, podnieść swoje kompetencje teleinformatyczne, czy w końcu nabyć nowe narzędzia do efektywniejszej pracy online. Zaglądamy dziś za kulisy pozornie zamkniętej Superszkoły, aby podejrzeć nauczycieli przy ich codziennych praktykach.
 
Każdy znalazł sobie swoją cyfrową niszę i w nawigowaniu po niej doskonali się w sposób niestrudzony. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o monitorach interaktywnych SMART, które wręcz warunkują pracę niektórych przedmiotowców. Swoistą kropką nad „i” niech będzie spragnionej kontaktu ze swoimi czytelnikami Pani Irenki Kietlińskiej-Brewko, która zatopiona po uszy w lekturze nie ma nawet komu jej zrecenzować.
 
I tak, dzień po dniu, zwyczajnie zaciskamy dłonie w nadzwyczajnym geście tęsknoty za szkolną normalnością i centralnie ulokowanymi w tej normalności super uczniami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *