O pięciorgu takich, co ukradli patent na wiedzę

kuratory_feat

[ A+ ] /[ A- ]

Ci uczniowie, którzy przygotowują się do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty wiedzą doskonale, że to praca długodystansowa, niejednokrotnie okupiona dosłownie potem i znojem, a także chwilami zwątpienia i poczucia chronicznego zmęczenia i niewyspania. To w końcu sztuka podejmowania wyrzeczeń i rezygnacji z atrakcji, które są udziałem rówieśników.
 
Tym bardziej pragniemy docenić i wyróżnić poniższych uczniów, którzy nie tylko poznali swoje granice, ale dawno je przekroczyli. A dlaczego? Ponieważ nowe granice absorbcji wiedzy i umiejętności wyznaczają sobie sami…od nowa i na swoich warunkach. Z najwyższą uwagą śledzić będziemy ich dalsze edukacyjne wojaże, potyczki oraz bitwy na kolejnych etapach konkursów. Poznajcie ich, oto oni:
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *