Mini spektakl świąteczny w wykonaniu uczniów klasy 1b

[ A+ ] /[ A- ]

Kochani, święta za pasem a  w niektórych domach czekają już ubrane choinki i kupione prezenty. Nadchodzi czas spędzany z  najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi… Czas kolęd i życzeń. Również pierwszoklasiści, chcieliby złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, rodzicom i starszym kolegom. Życzenia złożone z bożonarodzeniowych, najpiękniejszych wierszy.
.
Artyści z kółka teatralnego  klas 1 przygotowali  na ich podstawie mini -przedstawienie świąteczne. Z konieczności zrealizowane  on-line, jednak, małym, pełnym pasji aktorom, zoom niestraszny. Zapraszamy serdecznie!
 .
Anna Dzierżanowska
.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *