Akcja „Kartka dla Seniora”

[ A+ ] /[ A- ]

Wolontariat niejedno ma imię! W zeszłym tygodniu nasi Uczniowie i Uczennice pokazali swoje wielkie serca, własnoręcznie (choć pod czujnym okiem pani Agnieszki Matysiak) przygotowując kartki świąteczne dla samotnych osób starszych objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rembertowie. Każda pocztówka była nie tylko piękna i niepowtarzalna, ale też opatrzona wzruszającymi życzeniami. Pani Monika Dubanowska, pracowniczka socjalna, której przekazałam torbę po brzegi wypełnioną kolorowymi pocztówkami, była wzruszona i prosiła o przekazanie Młodzieży serdecznych podziękowań.

Magdalena Malicka z Samorządem Uczniowskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *