Wygrywamy! 29. Finał WOŚP z głową!

[ A+ ] /[ A- ]

Jeśli jeszcze nie macie planów na niedzielę, 31 stycznia 2020r., koniecznie odwiedźcie nas podczas 29. Finału WOŚP w Rembertowie gdzie Superszkoła, Rembertów Bezpośrednio oraz Sala Bankietowa Rembertów łączą siły w tych wyjątkowo trudnych czasach, aby przypomnieć nam wszystkim co czyni z nas ludzi i dlaczego będąc zjednoczeni, jesteśmy nie do pokonania, także przez pandemię!

❤️🧡💛💚💙💜💗❤️🧡💛💚💙💜💗❤️🧡💛💚💙💜💗❤️🧡💛💚💙❤️🧡💛💚💙💜

Dziękujemy serdecznie Panu Rafałowi Filipiakowi za to, że po raz kolejny poświęcił swój czas i wysiłek, aby zaprojektować, wydrukować i dostarczyć do nas oficjalne plakaty finałowe 🙂

PLAKAT WOSP_21 (004)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *