Chodź, pomaluj moje Teamsy!

Clipboard0111

[ A+ ] /[ A- ]

W świetle trwającego już bardzo długo zdalnego nauczania, każdy moment jest dobry, aby choć trochę rozweselić lekcje online i uczynić je przyjemniejszymi. Uczniowie klas szóstych, siódmych oraz ósmej przerabiają obecnie na lekcjach języka angielskiego zagadnienia związane z problemami środowiskowymi, począwszy od powiększającej się dziury w warstwie ozonowej, poprzez wylesianie terenów zielonych na cele inwestycyjne, a na zanieczyszczeniu wody i powietrza skończywszy.

Chcąc zaapelować do powszechnej świadomości i spopularyzować idee ochrony przyrody, młodzież zaprojektowała zmuszające do refleksji tapety, które wyświetlała w tle podczas zajęć na Teamsach. Zapraszamy do zapoznania się z owocami pracy twórczej naszych świadomych potrzeb współczesnego świata, młodocianych ekologów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *