Pierwszy numer newslettera Superszkoły

[ A+ ] /[ A- ]

Tempo życia wokół nas i zalew wyzwań jakie rzuca nam pod nogi dzień powszedni sprawiają, że ciężko nadążyć za wszystkimi informacjami, doniesieniami i ploteczkami z życia szkoły, szczególnie, że nie funkcjonuje ona obecnie w trybie stacjonarnym. Próbując okiełznać przepływ informacji na temat wszystkich ciekawostek z życia naszej placówki, postanowiliśmy co tydzień raczyć Was newsletterem Superszkoły. Dowiecie się z niego rzeczy, które w połączeniu z newsami z oficjalnej strony oraz fanpage’a Superszkoły tworzyć będą spójne źródło wiedzy o Cegiełce.
.

Oddajemy niniejszym w Wasze ręce pierwszy numer naszego newslettera 😃.

Wersja PDF: https://tinyurl.com/rrxwxwrz

Newsletter_Superszkoły_1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *