Dzień Dziecka w Superszkole

IMG_20210601_091423_resized_20210601_052852455

[ A+ ] /[ A- ]

Dzień Dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku szkolnym. To dzień, kiedy my dorośli pozwalamy sobie na trochę więcej, aktywujemy swoje głęboko ukryte pokłady dziecięce i łączymy się z naszymi uczniami w najróżniejszych formach celebracji tego dnia. A trzeba Wam wiedzieć, że dzisiaj Superszkoła wprost pękała w szwach od atrakcji. Każda bowiem klasa rozkwitała dzisiaj w innej formie kreatywności. Wśród najważniejszych atrakcji nie możemy przemilczeć poniższych:
 .
  • Układanie klocków LEGO,
  • Warsztaty cukiernicze,
  • Malowanie kolorowymi łapkami,
  • Turniej gier planszowych,
  • Foodtruck z przepysznymi lodami tajskimi,
  • Uczta klasowa z pizzą w tle,
  • Zabawy i konkursy na boisku,
  • Ognisko na Mokrym Ługu,
  • Wyjście do kina, czy w końcu
  • Integracja klasy 6a i 6b przy wspólnym grillu i kalamburach.
Radości i uśmiechom nie było końca, wszak jak mawiał Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *