Święto Szkoły 2021

Święto naszej Superszkoły zawsze było czasem radości i bycia razem Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Razem podziwialiśmy na scenie utalentowanych kolegów i wspominaliśmy naszego patrona. W tym roku zmieniło się bardzo wiele. Ściany domu i monitor komputera wyznaczyły granice naszego świata. Granice, rozmyte, jak nigdy wcześniej.

Nie mogąc świętować w sposób podniosły celebrując naszą wspólnotę, obejrzeliśmy dzisiaj film zmontowany przez Szczepana Krawczyka z klasy 7a pod bacznym okiem p. Marii d’Erceville oraz p. Pawła Kimuli. Film zawiera materiał przygotowany przez naszych obecnych uczniów jak i absolwentów.
 .