Klasy czwarte z odwiedzinami w ZOO

IMG_20210610_113742_508

[ A+ ] /[ A- ]

Piękna pogoda oraz zbliżające się wielkimi krokami wakacje nie zachęcają do siedzenia w szkolnych ławkach. W związku z tym uczniowie klasy 4a i 4b postanowili odwiedzić mieszkańców Zoo. Dzień bez lekcji nie oznaczał jednak rezygnacji z ulubionych książek. Przejazd autokarem niektórzy spędzili „z nosem w lekturze”. Po dotarciu na miejsce czas zaczął mijać w ekspresowym tempie. Podzieleni na grupy uczniowie otrzymali zestawy zadań, które dotyczyły różnych mieszkańców Zoo. Później przyszedł czas na odpoczynek, drugie śniadanie i zabawę na placu zabaw. Znalazła się także chwila na zakupy w sklepie z pamiątkami.
 .
Uśmiechnięte buzie były najlepszym dowodem tego, że wycieczka się udała 🙂
 .
Anna Dźwigniewska & Magdalena Miałkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *