Zakończenie roku szkolnego dla klas 7-8

DSC00053

[ A+ ] /[ A- ]

Zakończenie roku klas ósmych to od lat wydarzenie na wskroś wyjątkowe. Będące swoistym podsumowaniem 8 wspólnie spędzonych lat, spotkanie to obfituje w chwile wzruszeń oraz śmiechu do łez. Zupełnie jak w życiu. Wszak 8 lat spędzonych w Superszkole, to kawał życia. Naszym drogim Ósmoklasistom życzymy szerokiej drogi na dalszych/wyższych szczeblach edukacyjnej kariery i mamy nadzieję widywać się z Wami systematycznie, aby wiedzieć jak dalej potoczyły się Wasze losy. Nie może Was także zabraknąć na przyszłorocznym Wieczorze Absolwentów 🙂
 .
W ramach czwartkowych wspominków, chcemy się ze wszystkimi podzielić częścią oficjalną dzisiejszej uroczystości, tak do poduchy. Poniżej, znajdziecie także 2. część spotkania, o charakterze zdecydowanie mniej oficjalnym 🙂
 .
 .
 .
 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *