KEEP CALM AND AGABA-EDU TUR

open_london

[ A+ ] /[ A- ]

Jedną z jakże bolesnych konsekwencji ciągnącej się tak długo pandemii była niemożność wyjazdu za granicę 🇬🇧 i realizacji naszego obozu językowego. Podczas naszych codziennych rozmów, tak z rodzicami jak i uczniami, spotykaliśmy się z rozczarowaniem tym stanem rzeczy i tęsknotą za zaplanowanym wyjazdem.
 
Z tym większą radością i satysfakcją pragniemy podzielić się z Wami informacją, że w dniu dzisiejszym obozy językowe organizowane z zaprzyjaźnioną z nami od wielu lat agencją turystyczną AGABA Edu-Tur zostały wznowione. Oznacza to dla nas wszystkich zielone światło w drodze do naszego upragnionego Albionu.
 
Już na początku września, zaproponujemy Wam aż dwie możliwości wyjazdów językowych w nadchodzącym roku szkolnym 2021/2022: zimową oraz letnią. Każda z nich będzie miała inny charakter i kipieć będzie od atrakcji.
 
Zachęcamy Was do polubienia profilu AGABA Edu-Tur dla lepszej orientacji jakie miejsca odwiedza danego dnia nasza wszystko-planująca przewodniczka 🙂
 .
Stay tuned for more details!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *