Wyniki konkursu plastycznego na „Ilustrację do wybranej książki”

254266947_3046921045582940_5433259505720730439_n

Konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną został rozstrzygnięty. Najbardziej zaangażowali się w to zadanie uczniowie klas pierwszych i drugich. I to oni właśnie otrzymają nagrody. Przypominam, że przy ocenie prac brana była pod uwagę samodzielność wykonania pracy, inwencja twórcza ucznia (prace nie mogły być przerysowywane z książek lub ich okładek) oraz estetyka pracy, czyli staranność wykonania i dostarczenia jej na konkurs (kartki nie powinno się składać na pół lub więcej razy). Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

A oto wyniki konkursu:

Klasy pierwsze

I miejsce – Robert Juszczak z kl. 1b

II miejsce – Maja Litwińska z kl.1a, Piotr Żochowski i Stanisław Czajka z kl. 1b

III miejsce – Gabriela Buczel i Aleksander Makara  z kl. 1a, Magda Dolecka z kl. 1b

Wyróżnienia – Matylda Orszewska i Wiktoria Szymańska z kl. 1b

Klasy drugie

I miejsce – Antoni Salamoński i Dawid Kulma z kl. 2a

II miejsce – Hanna Piechal z kl. 2a oraz Urszula Dolecka z kl.2b

III miejsce – Alicja Jagielska z kl.2b

Wyróżnienia – Hanna Lewek, Karolina Turolska, Zofia Zalewska i Ksawery Zarychta z kl. 2a

Klasy trzecie