Daj się wkręcić po raz trzeci!

[ A+ ] /[ A- ]

We wtorek, 9 listopada 2021r. odbyło się w Superszkole pierwsze ważenie zebranych przez klasy nakrętek w ramach najnowszej, 3. edycji między klasowego konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”.
 
Bezstronna komisja odwiedziła wszystkie klasy, pobrała materiał dowodowy oraz dokonała ważenia plastikowych zbiorów. Łączna liczba zebranych nakrętek na dzień dzisiejszy jest oszałamiająca i sięga uwaga! 125,50 kilogramów‼️
 
Zobaczcie jak uwijali się uczniowie poszczególnych klas i jak skutecznie zaangażowali całe rodziny, sąsiadów i znajomych w nasz konkurs. Przypominamy, że zgromadzone nakrętki zostaną przekazane na cele pomocy osobom potrzebującym i niepełnosprawnym.
Daj-sie-wkrecic-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *