Piłkarski weekend za nami!

DSC_8607

[ A+ ] /[ A- ]

Rocznicę odzyskania przez 🇵🇱 Polskę 🇵🇱 niepodległości 🇵🇱 celebrować można na nieskończoną liczbę sposobów. Jak się okazało, udział w turnieju piłki nożnej to idealny sposób na świętowanie.
 
W dniach 13-14 listopada 2021r. bowiem, na terenie GOSiR-u Konstancin, rozegrana została XIII Edycja Turnieju Odzyskania Niepodległości. To już kolejny turniej na tym obiekcie, w którym nasi piłkarze regularnie biorą udział.
 
W sobotę swoje mecze rozgrywali Piłkarzyki i Orliki, w niedzielę zaś mecze jak ze snu rozegrali Młodziki oraz Trampkarze. Grę naszych drużyn śmiało określić można jako natchnioną. W obliczu bardzo wymagających rywali, byliśmy nie tylko w stanie, ale momentami z łatwością nadawaliśmy grze nasz własny rytm i styl. Niezwykle przemyślana strategia naszego selekcjonera Damiana Rybackiego sprawiła, że przeciwnik gubił się w scenariuszach zagrywek. W jednej akcji, niesieni fantazją iście ułańską przypuszczaliśmy frontalny szturm na bramkę rywala po to, aby w we właściwym momencie przejść do scenariusza „obrona Częstochowy”.
 
Niech żałują ci, którzy nie byli z nami i nie byli w stanie kosztować owoców pracy boiskowej naszych reprezentantów. Oto jak zakończyliśmy tegoroczną edycję Turnieju Niepodległości w poszczególnych kategoriach:
 
🟨 Młodziki (kategoria 2009/2010) – 3 miejsce
🟥 Piłkarzyki (kategoria 2013-2014) – 4 miejsce
🟦 Trampkarze (kategoria 2007-2009 – 5 miejsce
🟩 Orliki (kategoria 2011/2012) – 6 miejsce
 .
Gratulujemy serdecznie wszystkim zawodnikom przeogromnego hartu ducha i nieprzebranej woli walki. Dziękujemy bardzo za fotorelacje p. Adamowi Czajce oraz p. Marcie Panasiewicz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *