3. punkt kontrolny w konkursie „Zbieramy plastikowe nakrętki”

Daj się Wkręcić

[ A+ ] /[ A- ]

W czwartek, 12 maja 2022r. odbyło się w Superszkole trzecie ważenie zebranych przez klasy nakrętek w ramach 3. edycji międzyklasowego konkursu „Zbieramy plastikowe nakrętki”.

Bezstronna komisja odwiedziła wszystkie klasy, pobrała materiał dowodowy oraz dokonała ważenia plastikowych zbiorów. Łączna liczba zebranych nakrętek na dzień dzisiejszy jest oszałamiająca i sięga uwaga, 302,90 kilogramów‼️

Zobaczcie jak uwijali się uczniowie poszczególnych klas i jak skutecznie zaangażowali całe rodziny, sąsiadów i znajomych w nasz konkurs. Przypominamy, że zgromadzone nakrętki zostaną przekazane na cele pomocy osobom potrzebującym i niepełnosprawnym.
 

Recycling Fundraiser Campaign Poster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *