Koncertowa wiosna

IMG_20220427_085619

[ A+ ] /[ A- ]

W środę 22 kwietnia odbył się kolejny szkolny koncert. Rozpoczęła go Basia Poretta-Tomaszewska wykonując na pianinie „Odę do radości”. Następnie zespół złożony z uczniów klas 5 wykonał na fletach ukraińską melodię ”Oszukałaś, okłamałaś”. Kolejnym wykonawcą był Kostek Kozłowski, który na pianinie zagrał Tarantelę. Kolejny zespół flecistów z klasy 4 brawurowo zagrał Rondo. Następnie indywidualne popisy na pianinie zaprezentowały Agatka Krasnołucka z klasy 2a oraz Natalia Matejuk z klasy 3a. Po nich salą zawładnęli uczniowie z klasy 1b oraz uczniowie z kółka muzycznego wykonując na dzwonkach utwór o wiośnie. Na koniec Paulina Zwolińska z klasy 2a wykonała na skrzypcach znaną melodię Stary Donald.
 
Końcowe oklaski pokazały, że publiczność doceniła zaangażowanie i doskonałe przygotowanie, przez panią Olę Kondraciuk wszystkich wykonawców. Czekamy z niecierpliwością na kolejny koncert 🙂
Fotorelacja dostępna po kliknięciu na „Czytaj więcej”.
 
Wiktor Horbaczewski
 .
.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *