Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klas 7 i 8

DSC_9196

[ A+ ] /[ A- ]

Już niedługo zabrzmi ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Zanim jednak wakacje na dobre rozgoszczą się w naszej świadomości, wielkimi krokami zbliża się czas podsumowań i pożegnań. Klasy 7 i 8 pożegnały się z rokiem szkolnym 2021/2022 w środę, 15 czerwca w auli LI LO im. Tadeusza Kościuszki o godz. 15:00. Na odbiór świadectw przyjdzie Wam poczekać do 24 czerwca.

Nastroje wahały się od wzruszającego po zabawny i rubaszny. Część oficjalna obfitowała w nagrody za najlepsze osiągnięcia w nauce oraz najwyższe laury w konkursach przedmiotowych. Właściwe pożegnanie uczniów klas 8 przygotowała Pani Iwona Sowulewska wraz z uczniami klas siódmych. Cała historia osadzona była w realiach „Władcy pierścieni”. Na koniec, nie mogło oczywiście zabraknąć scenki rodzajowej rodem z pokoju nauczycielskiego odegranej prześmiesznie przez naszych prawie już absolwentów. W sposób niezwykle trafny sportretowali nauczycieli nie zostawiając na nich suchej nitki ;).

Naszą ceremonię zaszczycił swoim udziałem sam Burmistrz Aleksander Lesiński oraz radny Dzielnicy Rembertów Marcin Płonka. Z uczniami klas 8 pożegnaliśmy się tylko teoretycznie, nadal bowiem będziemy śledzić ich losy i tęskno wypatrywać ich uśmiechniętych twarzy za furtką.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie i wspólne przeżywanie z nami uniesień tego dnia 🙂 Ogromne podziękowania dla Pana Adama Czajki za znalezienie czasu i uwiecznienie naszego eventu na pięknych kadrach 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *