Święto Szkoły okiem drona

[ A+ ] /[ A- ]

Wciąż na świeżo w pamięci mamy Święto Szkoły, na którym integrowaliśmy się 9 czerwca. Ten dzień dobitnie pokazał jak bardzo potrzebujemy wspólnych przedsięwzięć i momentów, ot, choćby, żeby zwyczajnie porozmawiać i wymienić się wrażeniami na łączące nas wszystkich tematy.

Dziś chcemy się z Wami podzielić owocami pracy naszego absolwenta Vadima d’Erceville, który od lat zawodowo zajmuje się realizacją zleceń dla największych krajowych i zagranicznych produkcji filmowych. Jego ujęcia możecie oglądać m.in. w serialach HBO lub TVN.

Dla prawdziwych geeków dodamy tylko, że niniejszy materiał został zrealizowany na sprzęcie DJI Inspire 2 z kamerą Zenmuse x5s + obiektyw Olympus 15mm T2.8 w rozdzielczości natywnej 5.2K RAW.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *